מתודה היא חברת סקרים בוטיק המתמחה בביצוע סקרים ארגוניים - סקרי עובדים וסקרי לקוחות. הסקרים של מתודה מבוצעים מתוך ידע אקדמי מתודולוגי והתמחות בפרקטיקות מתודולוגיות בארגונים. הסקרים של מתודה מאפשרים לארגון לזהות את נקודות החוזק והתורפה במארג היחסים שבין הארגון לבין העובדים ולקוחותיו, בין העובדים והמנהלים ובין העובדים לבין עצמם. הסקרים של מתודה מספקים להנהלת הארגון תמונה של מצב הרוח בארגון, מאפיינים את רמת המחוברות של העובדים ורמת המחוברות של הלקוחות לארגון ומהווים בסיס אמפירי לבניית תכניות עבודה, יישום תהליכים והטמעת תרבות ארגונית.

 

שיטת העבודה של מתודה מבוססת על מציאת האיזון בין הארגון והמתודולוגיה בשלבי הסקר השונים. לכל ארגון ניתן מענה מתודולוגי תפור אישית, בהתאם לצורכי הארגון ומאפייניו הייחודיים. הניסיון הרב של מתודה בביצוע סקרים ארגוניים בשילוב ידע אקדמי ומחקרי מאפשרים התמודדות יעילה עם האתגרים המתודולוגיים בשלבים השונים של הסקר: תכנון מערך המחקר, ניסוח שאלונים, מחשוב שאלונים אינטרנטיים, ניתוח סטטיסטי, בניית מדדים ארגוניים ובניית מצגות הנהלה מסכמות ידידותיות לקורא. 

ד"ר גלית סיני קרמונה מתודולוגית של סקרים וסוציולוגית, בעלת תואר שלישי (Ph.D) מאוניברסיטת תל אביב. מתמחה בסקרי עמדות בארגונים, יועצת מתודולוגית לארגונים, מרצה בתחום הסקרים ויו"ר קהילת שיטות מחקר באגודה הסוציולוגית הישראלית. את מתודה הקמתי מתוך מטרה לספק לארגונים כלי מדידה המבוססים על ידע אקדמי וחשיבה מחקרית בתחום הסקרים והמחקר החברתי.

סקרים של מתודה למדידת סביבת העבודה, משאבי אנוש ותהליכי פיתוח ארגוני >> מחוברות עובדים, שביעות רצון עובדים, אקלים ארגוני, תדמית מעסיק, תרבות ארגונית וערכים, מנהל ישיר ואקלים ניהולי, ממשקים, התאקלמות עובדים חדשים, איזון חיים אישיים-עבודה, הדרכה ולמידה, איכות שירות פנים ארגוני, רווחה ארגונית, מצב רוח ארגוני, אירועי חברה וכנסים, תקשורת פנים ארגונית, שיתופיות ועבודת צוות,  אמון חברתי ארגוני, סקרים סוציולוגיים ארגוניים, סקרים תפורים אישית.

סקרים של מתודה למדידת תהליכי פיתוח מוצר וניהול לקוחות >> שביעות רצון לקוחות, תדמית חברה, חווית משתמש באתר אינטרנט ובאפליקציה, סקרים למיזמים חדשים, סקרי סטודנטים ובוגרים, סקרים תפורים אישית.

מעוניינים לשמוע עוד?

מתודה סקרים  ד"ר גלית סיני קרמונה

סקרי עובדים & לקוחות וייעוץ מתודולוגי לארגונים

© 2016 by Metoda Surveys 

09.7437924

054.4530128